Sintech Premium Ochranné tvrzené sklo 9H Nintendo Switch controller

S tímto temperovaným sklem ochráníte svůj ovladač pro Nintendo Switch před mnohým poškozením samozřejmě za plného zachování všech jeho funkcí. - Vysoká kvalita - Sedí přesně...
Doporučená nabídka Sintech-shop.cz

• spokojena

• SUPER, ale vážně SUPER kvalita
    • Perfektně zabaleno
    • Bezkonkurenční cena

Tvrzené sklo na herní konzoli Nintendo Switch jsem objednal pro jistotu, přece jen jde o docela drahou hračku. Nečekal jsem zázraky, ale tenhle produkt mi doslova vyrazil dech. Tak perfektní kvalitu za tak mizivý peníz jsem opravdu neočekával. Skvěle zabaleno, přiložen i hadřík, a i když jsem manuálně levej jak turecká šavle, zvládnul jsem to na jedničku. Prostě SUPER, SUPER a ještě jednou SUPER!!!

• , zakoupeno v Sintech-shop.cz

S hodinkami jsme spokojeni, splnily očekávání.

Platforma

• SUPER, ale vážně SUPER kvalita
    • Perfektně zabaleno
    • Bezkonkurenční cena

• , zakoupeno v Sintech-shop.cz

S hodinkami jsme spokojeni, splnily očekávání.